fbpx

lekce 1

CO BYSTE MĚLI ZNÁT

připrav se na hraní v kapele  nauč se sólovat  hraj podle sluchu  hraj po celém hmatníku

Pokračuj v kurzu v jedné z alternativ:

Standard

◆ 4 online lekce

◆ fb skupina

Varianta vhodná pro ty, kteří jsou rozhodnuti udělat definovaný pokrok, ale necítí potřebu sdílet ho s Peťanem při videocallech. Probrané látky je o polovinu méně než ve variantě Virtuos a zpětnou vazbu získáš ve VIP facebookové skupině. 

890,-

Virtuos

◆ 8 online lekcí

◆ fb skupina

◆ 2x videocall s Peťanem

Varianta vhodná pro ty, kteří ze zkušenosti vědí, že dělat polovičaté kroky není výhodné. Dej si celý kurz v plné parádě a se všemi bonusy tak, jak jsme ho navrhli a stvořili. Tvou cestu bude střežit Peťan osobně – 2 privátní videolekce tě pořádě nakopnou. Staň se za 2 měsíce z kotlíkáře virtuosem!

1780,-

Mohu přestoupit z varianty Standard do varianty Virtuos?

Ano, cena je prostý rozdíl obou variant. Nic neproděláš.

Mohu z kurzu odstoupit?

Ano, poskytujeme 14 denní garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Máš čas vše vyzkoušet a zhodnotit, jestli si tvou platbu zasloužíme.

Co se řeší ve VIP facebookové skupině?

Ukaž, jak hraješ! Ve skupině můžeš získat názor na svá videa, která s námi nasdílíš. Také máš šanci se na cokoliv zeptat a téměř okamžitě dostat odpovědi.

Jak probíhají videocally s Peťanem? 

Voláme si přes Messenger nebo WhatsApp. Cally trvají 30 – 40 minut. Lekce jsou vždy individuální podle tvých aktuálních potřeb. Studenti zpravidla videocally hodnotí jako stěžejní zkušenost na jejich hudební cestě.

Jsou videocally povinné?

Ne, ale jsou velmi doporučované. Ze všeho, co kurz nabízí, tě posunou nejvíc. Chápeme, že jsi nervózní, ale uvidíš, že to bude stát za to.

Kdo je Peťan?

Instruktor ve videích. Zapálený otec Peťanových kurzů, youtuber, songwriter, busker.

Co budu umět na konci kurzu?

Improvizace a sólování po celém hmatníku, vyhrávky, sólíčka, zásadní funky rytmy, hraní podle sluchu. Začneš přemýšlet a hrát jako profík.

Bude mě někdo kontrolovat?

Pokud si koupíš variantu Standard, máš šanci s námi být v kontaktu ve facebookové skupině. Ve variantě Virtuos tě kromě toho budeme kontaktovat s nabídkou videocallů.

""
Zdaleka nejlepší online kurz pro pokročilé na českém trhu. Fungující podpora, žijící komunita, ochotní tvůrci, perfektní obsah.
Pavel Suchý, 38 let, právník
""
Risknul jsem to. Říkal jsem si, že si kdyžtak nechám vrátit peníze. A teď jsem za to vděčný. Tohle je totiž o dost lepší než hodiny, na které jsem dříve chodil. Díky za to, že jsem vás našel.
Patrik Chmela, 24 let, student
""
Plnohodnotná alternativa k soukromým kytarovým lekcím s učitelem. Naučíte se toho stejně a nemusíte nikam jezdit.
Standa Horejš, 52 let, lékař
""
Velice povedený vzdělávací materiál za více než příznivou cenu. Těším se na další kurzy.
Šimon Starý, 48 let, konstruktér
""
Projel jsem to celé a musím říct, že mi to vlastně přijde dost levné na to, jak je to propracované a nabité informacemi. A s tou změnou pohledu na kytaru jste měli pravdu. Díky.
Milan Sýkora, 29 let, obchodní zástupce
""
Peťan se stará o lidi i po kurzu a zajímá ho, jak postupují dále. Tohle je něco, co jinde není a já moooc děkuji.
Tomáš Břetinský, 28 let, it-technik
""
Na kytaru hraji celkem 7 let. 3 Roky jsem chodil na soukromé lekce. Cítil jsem se zaseklý na místě, tak jsem zkusil tento kurz. A teď zpětně musím říct, že jsem se tu toho naučil víc než za ty 3 roky v hudební škole. Vřele doporučuji.
Miroslav Dvořák, 33 let, podnikatel
""
Jedna z nejlepších investic, která se mi za poslední dobu povedla. V kurzu je opravdu velká hodnota. Jen tak dál, přeji štěstí při tvorbě dalších kurzů.
Marek Krudenc, 54 let, stavební inženýr
""
Peťana znám z youtubu a jeho videa mě moc baví! Kurz je nad očekávání výborný. Každý den teď drtím improvizaci 😀
Milan Kudrna, 22 let, student
Previous
Next

Náhled do VIP facebookové skupiny