fbpx

Speciální nabídka po webináři: -50%

REVOLUČNÍ KYTAROVÝ KURZ, KTERÝ V ČR NEMÁ OBDOBY

Běžná cena: 3590 Kč 

"abyste objevili svůj talent, musíte mu dát šanci"

(John Lennon, 1977)

za 8 TÝDNŮ

naučíme na kytaru každého

PŘI TRÉNINKU 20 MINUT DENNĚ

nemusíte nikam chodit


kdo má na peťanův kurz zálusk?

Úplný hudební začátečník. 

Stydíte se? S námi nemusíte! Při hraní vás nikdo nevidí ani nesoudí.

Možná by se ale šiklo občas dostat názor na váš výkon? A to u nás jde! 

 

 

Fascinovala nás myšlenka na kurz hraní na kytaru, který by dokumentoval skutečný pokrok žáka v reálném čase. 

…a po bezmála roce příprav a realizací je konečně hotov!

3 body,
které činí Peťanův kurz
unikátní:

1) přítomnost studentky

v Peťanově kurzu kytary je přímo zachycena výuka naprostého kytarového začátečníka. Samouk na kytaru proto jasně vidí, co a jak má dělat.

Peťanův kurz obsahuje spoustu odpovědí na otázky, které většinu začátečníků trápí a které běžné on-line kurzy nezodpovídají. Internet je plný kurzů, kde  lektor pouze předvádí to, co se mají studenti naučit. To však pro efektivní učení nestačí. Pro úspěšnou výuku kytary je stěžejní zodpovídání dotazů, které na straně studentů vznikají. 

Stejně tak je nezbytné průběžně korigovat chyby. Moc dobře víme, že vzorce, které má učitel už dávno zažité, nejsou vůbec samozřejmé pro studenta. 

Role začátečníka se v Peťanově kurzu ujala studentka Míša. V průběhu se neúnavně vyptává a dává Peťanovi pořádně zabrat. 

2) definovaná časová náročnost tréninku

Peťanův kurz jasně ukazuje, jak dlouho vám bude učení trvat. Díky Míše přesně uvidíte, kolik času stojí za určitým pokrokem ve hře. To Vám dává jedinečnou možnost zorganizovat si čas tak, abyste se zlepšovali nejvyšším možným tempem. Získáte pevné základy na kytaru během 2 měsíců při tréninku 20 minut denně.

3) VYSOKÁ MOTIVACE TRÉNOVAT

“Když to zvládla ona – začátečnice s nulovými hudebními základy – já to zvládnu také!” S Peťanovým kurzem dostáváte možnost se “hecnout”.

Moc dobře víme, že základem úspěchu je trénink. Peťanův kurz kytary vám proto přesně ukládá

 • co se máte naučit 
 • kolik tomu máte věnovat času

A komu se pochlubíte, jak vám to skvěle jde? 

No přeci nám v privátní facebookové skupině, kde se sdružují všichni naši nadšení kytaroví studenti!


co se naučíte?

Zahrát 7 písniček

Vybrali jsme písničky, které se většina začátečníků touží naučit. Skladby jsou snadné na zahrání a zahřejí vás u srdce.

Zazpívat 7 písniček

Velmi dobře víme, že díky zpěvu vás bude hudba násobně víc bavit, a proto vás hned od samého začátku učíme také zpívat. Když se pořádně nadechnete a vytáhnete tam nejvyšší tón refrénu, je to extatický pocit. Máte se na co těšit.

Všechny stěžejní akordy (i barré)

Ačkoliv se to teď zdá nemožné, víme, že se všechny běžné akordy zvládnete naučit zahrát poslepu do jednoho měsíce. Nebojte, nejste první, koho to udivilo, a ani poslední, kdo to zvládne.

Nejdůležitější kytarové rytmy pravé ruky

Díky našemu výběru rytmů pro vás bude většina známých táborákových písniček jako Bedna od Whisky, Tři kříže nebo Hlídač krav, hračka. Ani moderní rytmy vám ale nebudou cizí. Písničky od Pokáče, Chinasek nebo Kryštofa zvládnete také. 


JAK KURZ VYPADÁ?

Peťanův kurz je webové prostředí, kde na vás čekají video lekce kytary pro samouky, sekce se shrnutím důležitých informací, interaktivní zpěvník probraných písní a sborník kytarových akordů.

Kurz je přístupný z počítače, notebooku, tabletu a mobilu. Můžete se k němu přihlásit odkudkoliv. Přístup získáte na doživotí a nikdy nebudete muset cokoliv do svého zařízení stahovat.

 

NÁHLED DO webového prostředí KURZU:

Možná, že Vám 8 týdnů přijde hodně, ale...

Tím, že věnujete po následujících 8 týdnů 20 minut denně tréninku, získáte dovednost, díky které můžete po celý zbytek života zlepšovat náladu a život nejen sobě, ale také své rodině, přátelům a dětem. 

Jen si vzpoměňte, jaké to bylo, když táta, děda, nebo vedoucí na táboře vzal do ruky kytaru a zahrál v létě večer u táboráku těch pár dojáků a vypalovaček. Takové zážitky jsou k nezaplacení a přesně o tom by měl život být. A snad ani není potřeba zmiňovat, že kluci s kytarou bodují u holek a holky s kytarou jsou sexy 🙂

možná OBJEVÍTE NĚCO, CO VÁS BUDE NESKUTEČNĚ BAVIT!

ZAČNi JEŠTĚ DNES!

Co je Tým kytarových nadšenců?

Společenství studentů a lektorů v privátní VIP skupině na facebooku. Členství v ní je výhodné, protože ti kdokoliv ze členů může okamžitě poradit. Podporujeme se navzájem.

Co jsou písničky na přání?

Řekni si o návod, jak hrát svou oblíbenou písničku. Natočíme jednoduché video na mobil, kde tě to během pár vteřin naučíme.

Co jsou What´s App lekce?

Občas dostaneš možnost získat osobní lekci s Peťanem. Jde o půlhodinový videohovor, který tě posune o mílový skok kupředu. 

 • 8 intenzivních online lekcí 
 • doživotní přístup do Peťanova kurzu
 • zásadní rytmy pro začátečníky
 • video v délce přes 3 hodiny
 • online zpěvník 
 • sborník stěžejních akordů
 • snadný přístup z počítače, mobilu a tabletu
      Bonus 1: Přístup do Týmu kytarových nadšenců
      Bonus 2: Písničky na přání
      Bonus 2: What´s App lekce

 

3590 Kč

Dní
Hodin
Minut

zbývá: 2/15

Do 20 minut od uhrazení obdržíte e-mailem přístupové údaje a můžete okamžitě začít svou cestu kytarového bojovníka! 😉

Poskytujeme 14 denní garanci vrácení peněz. Pokud pro Vás nebude kurz to pravé ořechové, napište nám a my Vám obratem vrátíme peníze zpět.

Kuba N.

“Super, děkuji. Mám kytaru cca týden. První dva dny jsem netušil, co dělat, až sem narazil na tvoje videa a je to pecka! “Táta koupil slona” mě naučil rytmus během dvou minut. A teď zkouším hlavně Bláznovu ukolebavku, díky tobě mě to baví. Super nápad se slečnou!”

Katka H.

“Je to skvělé, srozumitelné a ty popisky, obrázky, to je parádní. I jak sis vyhrál s popisováním a znazornovaním toho šíleného druhého rytmu…Ty šipky nahoru, dolů. Hezky postupně. A jak to ukazujes nejdřív na nohou. Takově maličkosti, ale člověku to děsně pomůže. Obecně sis s tím fakt vyhrál… Jak tam máš i ty obrázky ruky, hezká čísla, hezky snadno se podle toho učí akordy. Nikde jsem neviděla na internetu něco podobného. Tak nazorného, stručného a praktického. Je to hlavně i vtipné a skvěle sestříhané. A hezky se vás poslouchá. Hezky mluvíte. I ta holčina… Tak uvolněná… Mám z vás obou pocit, že ta kamera tam kolikrát ani není. Což je super. To se mi líbí. A ten formát, že ta holčina si vše zkusí, jak přesně jí ty řekneš, a my ostatní hned vidíme, jak je to proveditelný u někoho, kdo to nikdy nedělal… to je paráda.”

Martin T.

“Ahoj, pozreli sme si prvé video a je to super. Páčil sa nám formát akým to bolo urobené, že si len nevysvetľoval čo má ako byť ako je to vo väčšine tutoriálov, ale že aj tam bola interakcia medzi tebou a Míšou, osobne nám to vyhovuje viacej. Je fajn že Míša je začiatočník, keďže sme obaja začiatočníci tak vidíme struggle aj progress niekoho ako my. Momentálne cvičíme akordy Em a D ako aj slona, a za týždeň by sme si pozreli diel dva. Priateľku aj mňa to veľmi zaujalo tak máme záujem aj o ďalšie diely.”

co ke kurzu POTŘEBUJETE?

Jakoukoliv kytaru, trsátko a kapodastr. Trsátko a kapodastr si můžete pořídit později.

Za jak dlouho se naučím hrát?

Základní repetetivní principy přibližně za 2 týdny. Za 2 měsíce budeš prakticky král večírků. Učit se nikdy nepřestaneš a budeš to milovat.

Kolik času mám kytaře věnovat?

20 minut denně.

Nevím, jestli mám talent…

John Lennon to taky nevěděl, dokud to nezkusil.

Co když mě to nebude bavit?

Máš 14 dní na vyzkoušení. Peníze vracíme okamžitě bez udání důvodu. Stačí nám jen napsat: Ahoj, není to pro mě, prosím o vrácení pěněz. xxx(podpis)

Kolikrát už si nechal někdo vrátit peníze? 

Stalo se to dvakrát za celý rok. 

Lekce probíhají jenom online?

Dostáváš přístup k ucelenému online programu. Učíš se svým tempem z materiálů, které jsou ti k dispozici. Když ti není cokoliv jasné, máš dotaz, připomínku, nebo potřebuješ názor na to, jak ti to jde, jsme pro tebe v privátní facebookové skupině. Reagujeme okamžitě. Tykáme si a máme se studenty přátelský podporující vztah. Náš cíl je jejich pokrok a radost. To, co děláme, milujeme. 

Proč váš kurz a ne videa, která můžu najít zdarma na youtube?

Jsme komunita, o své studenty se staráme a zajímáme. Do vzdělávacích materiálů jsme vložili tolik úsilí, že bychom to bez finanční podpory zákazníků nemohli zvládnout. Dostáváte možnost stát se součástí party. Hecujeme se navzájem, pomáháme si, radíme si. Pojďte do toho s námi. Všichni naši studenti se naučí hrát.

O lektorovi

 

“Hlavně jednoduše”

Je Peťanovo celoživotní krédo. V necelých 30 letech vybudoval jedny z nejúspěšnějších kytarových online kurzů v Čechách, youtubový kanál s tisíci odběrateli, vydal několik autorských desek a udělal nespočet pouličních koncertů. Jak? Jednoduše. Krok po kroku, tak, jak mu velí vášeň.

Peťan při buskingu v Salzburgu (Rakousko)

Když zajel Peťan zahrát na ulici do Ulmu (Německo)

Když zajel Peťan zahrát do Ulmu (Německo)

 • 8 intenzivních online lekcí 
 • doživotní přístup do Peťanova kurzu
 • zásadní rytmy pro začátečníky
 • video v délce přes 3 hodiny
 • online zpěvník 
 • sborník stěžejních akordů
 • snadný přístup z počítače, mobilu a tabletu
      Bonus 1: Přístup do online komunity
      Bonus 2: Písničky na přání
      Bonus 2: What´s App lekce