fbpx

Velikonoční akce -50 % do 18. 4. 2022

REVOLUČNÍ KYTAROVÝ KURZ, KTERÝ V ČR NEMÁ OBDOBY

zábavný   ○   pro začátečníky   ○   online

za 8 TÝDNŮ

vás naučíme CELÝ ZPĚVNÍK

PŘI TRÉNINKU 20 MINUT DENNĚ


PRO KOHO JE PEŤANŮV KURZ VHODNÝ?

 • PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY 
 • PRO TY, KTErým dělá PROBLÉM ZÁROVEŇ HRÁT A ZPÍVAT 
 • PRO TY, KDO SE PŘI HRANÍ STYDÍ
 • PRO TY, KDO mají problém s PRAVOU RUKOU
 • PRO TY, KDO nemají čas trénovat
 • Hra na kytaru pro samouky nikdy nebyla snažší. Kytarová škola se během pár minut ocitne ve vašem telefonu nebo počítači. 

 

Fascinovala nás myšlenka na kurz hraní na kytaru, který by dokumentoval skutečný pokrok žáka v reálném čase. 

…a po bezmála roce příprav a realizací je kurz konečně hotov!

3 body,
které činí Peťanův kurz
unikátní:

1) přítomnost studentky

v Peťanově kurzu kytary je přímo zachycena výuka naprostého kytarového začátečníka. Samouk na kytaru proto jasně vidí, co a jak má dělat.

Peťanův kurz obsahuje spoustu odpovědí na otázky, které většinu začátečníků trápí a které běžné on-line kurzy nezodpovídají. Internet je plný kurzů, kde  lektor pouze předvádí to, co se mají studenti naučit. To však pro efektivní učení nestačí. Pro úspěšnou výuku kytary je stěžejní zodpovídání dotazů, které na straně studentů vznikají. 

Stejně tak je nezbytné průběžně korigovat chyby. Moc dobře víme, že vzorce, které má učitel už dávno zažité, nejsou vůbec samozřejmé pro studenta. 

Role začátečníka se v Peťanově kurzu ujala studentka Míša. V průběhu se neúnavně vyptává a dává Peťanovi pořádně zabrat. 

2) definovaná časová náročnost tréninku

Peťanův kurz jasně ukazuje, jak dlouho vám bude učení trvat. Díky Míše přesně uvidíte, kolik času stojí za určitým pokrokem ve hře. To Vám dává jedinečnou možnost zorganizovat si čas tak, abyste se zlepšovali nejvyšším možným tempem. Získáte pevné základy na kytaru během 2 měsíců při tréninku 20 minut denně.

3) VYSOKÁ MOTIVACE TRÉNOVAT

“Když to zvládla ona – začátečnice s nulovými hudebními základy – já to zvládnu také!” S Peťanovým kurzem dostáváte možnost se “hecnout”.

Moc dobře víme, že základem úspěchu je trénink. Peťanův kurz kytary vám proto diktuje přesně 

 • co se máte naučit 
 • kolik času tomu máte věnovat


co se naučíte?

Zahrát 7 písniček

Vybrali jsme písničky, které se většina začátečníků touží naučit. Skladby jsou snadné na zahrání a zahřejí vás u srdce.

Písničky také zazpívat

Velmi dobře víme, že díky zpěvu vás bude hudba násobně víc bavit, a proto vás hned od samého začátku učíme také zpívat. Když se pořádně nadechnete a vytáhnete tam nejvyšší tón refrénu, je to extatický pocit. Máte se na co těšit.

Všechny základní akordy (i barré)

Ačkoliv se to teď zdá nemožné, víme, že se všechny běžné akordy zvládnete naučit zahrát poslepu do jednoho měsíce. Nebojte, nejste první, koho to udivilo, a ani poslední, kdo to zvládne.

Základní kytarové rytmy pravé ruky

Díky našemu výběru rytmů pro vás bude většina známých táborákových písniček jako Bedna od Whisky, Tři kříže nebo Hlídač krav, hračka. Ani moderní rytmy vám ale nebudou cizí. Písničky od Pokáče, Chinasek nebo Kryštofa zvládnete také. 


JAK KURZ VYPADÁ?

Peťanův kurz je webové prostředí, kde na vás čekají video lekce kytary pro samouky, sekce se shrnutím důležitých informací z lekcí, interaktivní zpěvník probraných písní a sborník kytarových akordů.

Kurz je přístupný z počítače, notebooku, tabletu a mobilu. Můžete se k němu přihlásit odkudkoliv. Přístup získáte na doživotí a nikdy nebudete muset cokoliv do svého zařízení stahovat.

 


PODÍVEJTE SE NA 1. LEKCI PEŤANOVA KURZU (zdarma)

NÁHLED DO webového prostředí KURZU:

Možná, že Vám 8 týdnů přijde hodně, ale podívejte se na to takto: 

Tím, že věnujete po následujících 8 týdnů 20 minut denně tréninku, získáte dovednost, díky které můžete po celý zbytek života zlepšovat náladu a život nejen sobě, ale také své rodině, přátelům a dětem. 

Jen si vzpoměňte, jaké to bylo, když táta, děda, nebo vedoucí na táboře vzal do ruky kytaru a zahrál v létě večer u táboráku těch pár dojáků a vypalovaček. Takové zážitky jsou k nezaplacení a přesně o tom by měl život být. A snad ani není potřeba zmiňovat, že kluci s kytarou bodují u holek a holky s kytarou jsou dost sexy 🙂

možná OBJEVÍTE NĚCO, CO VÁS BUDE NESKUTEČNĚ BAVIT!

CO dostanete za své peníze:

 • doživotní přístup do Peťanova kurzu
 • 8 videolekcí v celkové délce přes 3 hodiny
 • online zpěvník probraných písní
 • seznam všech běžných akordů
 • snadný online přístup z počítače, mobilu a tabletu
 • 14 denní záruku vrácení peněz
      Bonus 1: Nejlepší rytmy pro začátečníky
      Bonus 2: Základy zpěvu

Pokud kurz absolvujete, naučíte se stejně jako Míša C. za pár týdnů zahrát 7 známých písniček.

ZAČNĚTE SE UČIT JEŠTĚ DNES!

Získejte neomezený přístup ke všem materiálům Peťanova kurzu (8 lekcí + bonusy) během pár vteřin pomocí jediné platby.

Do 20 minut od uhrazení obdržíte e-mailem přístupové údaje a můžete okamžitě začít svou cestu kytarového bojovníka! 😉

Poskytujeme 14 denní garanci vrácení peněz. Pokud pro Vás nebude kurz to pravé ořechové, napište nám a my Vám obratem vrátíme peníze.

*VELKÁ MÁJOVÁ AKCE*

Akce končí v neděli 15. 5. 2022 ve 23:59

-50%

Můžete si vybrat ze 2 způsobů platby:

jednorázová platba:

3590 Kč

1795 Kč

3x měsíční platba:

1360 Kč

680 Kč

Katka H.

“Je to skvělé, srozumitelné a ty popisky, obrázky, to je parádní. I jak sis vyhrál s popisováním a znazornovaním toho šíleného druhého rytmu…Ty šipky nahoru, dolů. Hezky postupně. A jak to ukazujes nejdřív na nohou. Takově maličkosti, ale člověku to děsně pomůže. Obecně sis s tím fakt vyhrál… Jak tam máš i ty obrázky ruky, hezká čísla, hezky snadno se podle toho učí akordy. Nikde jsem neviděla na internetu něco podobného. Tak nazorného, stručného a praktického. Je to hlavně i vtipné a skvěle sestříhané. A hezky se vás poslouchá. Hezky mluvíte. I ta holčina… Tak uvolněná… Mám z vás obou pocit, že ta kamera tam kolikrát ani není. Což je super. To se mi líbí. A ten formát, že ta holčina si vše zkusí, jak přesně jí ty řekneš, a my ostatní hned vidíme, jak je to proveditelný u někoho, kdo to nikdy nedělal… to je paráda.”

Kuba N.

“Super, děkuji. Mám kytaru cca týden. První dva dny jsem netušil, co dělat, až sem narazil na tvoje videa a je to pecka! “Táta koupil slona” mě naučil rytmus během dvou minut. A teď zkouším hlavně Bláznovu ukolebavku, díky tobě mě to baví. Super nápad se slečnou!”

Martin T.

“Ahoj, pozreli sme si prvé video a je to super. Páčil sa nám formát akým to bolo urobené, že si len nevysvetľoval čo má ako byť ako je to vo väčšine tutoriálov, ale že aj tam bola interakcia medzi tebou a Míšou, osobne nám to vyhovuje viacej. Je fajn že Míša je začiatočník, keďže sme obaja začiatočníci tak vidíme struggle aj progress niekoho ako my. Momentálne cvičíme akordy Em a D ako aj slona, a za týždeň by sme si pozreli diel dva. Priateľku aj mňa to veľmi zaujalo tak máme záujem aj o ďalšie diely.”

co potřebujete ke kurzu?

Žádné složitosti… Potřebujete jakoukoliv kytaru, trsátko a kapodastr.

Peťan Kočiš – lektor v kurzu

O lektorovi

,,Ahoj! Jmenuji se Petr Kočiš. Od střední školy se aktivně věnuji hudbě, konkrétně akustické kytaře, basové kytaře, bicím a zpěvu. Za 13 let působení v hudební branži jsem vystřídal 4 kapely, přičemž aktuálně se nejvíce věnuji sólovému vystupování jen s akustickou kytarou a looperem, buskingu a skládání a produkci hudby. Od roku 2019, kdy jsem dokončil vysokoškolské studium (ČVUT, FEL, obor Biomedicínské inženýrství), se muzice věnuji na plný úvazek. Volby dráhy muzikanta rozhodně nelituji. Peťanův kurz vnímám jako zábavu, ale zároveň také jako velkou výzvu. Nápad na natočení kurzu, v němž bude zachycena přímá výuka studenta, vznikl již na jaře 2020 a dočista mě fascinoval. Od té doby jsem střádal plány a vše připravoval. Mám velkou radost, že se vše povedlo dotáhnout do konce a o výsledek se s vámi mohu podělit.

Celý život čerpám hudební inspiraci z internetu, ale vždy jsem narážel na to, že on-line lektoři nejsou dostatečně orientovaní na diváka. Tížený problém nestačí prostřednictvím obrazovky jen vysvětlit. U žáků nastávají problémy, které učitel nemůže předem odhadnout.  Mým cílem bylo tyto problémy natočit a tím studentům pomoct jim včas předejít. Zaznamenání interakce žáka a učitele je přesně to, co ve světě on-line vzdělávání chybělo. 

Peťan při buskingu v Salzburgu (Rakousko)

Když zajel Peťan zahrát do Ulmu (Německo)

Když zajel Peťan zahrát do Ulmu (Německo)

Chtěli byste kurz někomu darovat? 

3590 Kč

1795 Kč

kupón Vám přijde e-mailem