fbpx

Nabídka pro účastníky webináře:

KYTAROVÝ miniKURZ 

kytaristou do prázdnin

speciální akce na červen 2022

do léta

tě naučíme

1/2 ZPĚVNÍKu

abys mohl/a zářit u táboráku

běžná cena kurzu:

3590 Kč

pro účastníky webináře:

3590 Kč

890 Kč

Jak to, že je to pro účastníky webináře tak levné?

Peťanův kurz kytary je velmi komplexní. Ty, jakožto absolvent webináře, máš exkluzivní možnost získat přístup do první části za zvýhodněnou cenu.

PÍSNIČKY K TÁBORÁKU

SE STIHNEŠ NAUČIT DO PRÁZDNIN! 😉

naučíš se:

hrát

Naučíš se písničky, se kterými zazáříš.

zpívat

Celý kemp bude zpívat s tebou!

všechny akordy

Za pár dní budeš umět hrát i potmě.

nejlepší rytmy

Bedna od Whisky, Tři kříže nebo Hlídač krav budou hračka. Písničky od Pokáče, Tomáše Kluse nebo Kryštofa zvládneš také. 

kurz je pro tebe pokud:

chceš bavit lidi

neumíš nic zahrát

nemáš času nazbyt


ochutnávka kurzu:

za své peníze dostaneš:

  • doživotní přístup do Peťanova kurzu kytary
  • 4 videolekce v celkové délce přes 1,5 hodiny
  • online zpěvník probraných písní
  • seznam všech běžných akordů
  • snadný online přístup z počítače, mobilu a tabletu
  • 14 denní záruka vrácení peněz
      Bonus 1: Nejlepší písničky k táboráku
      Bonus 2: Základy zpěvu

Detailní kurz, který tě během jednoho měsíce naučí hrát tak, že budeš vystupovat před lidmi. Za to ručíme vrácením peněz.

ZAČNi SE UČIT JEŠTĚ DNES!

Získej neomezený přístup do Peťanova kurzu (4 lekce + bonusy) během pár vteřin pomocí jediné platby.

Do 20 minut od uhrazení obdržíš e-mailem přístupové údaje a můžeš okamžitě začít svou cestu kytarového bojovníka! 

Poskytujeme 14 denní garanci vrácení peněz. Pokud pro tebe nebude kurz to pravé ořechové, napiš nám a my ti obratem vrátíme peníze.

3590 Kč

890 Kč

Akce platí do 30. 6. 2022

Katka H.

“Je to skvělé, srozumitelné a ty popisky, obrázky, to je parádní. I jak sis vyhrál s popisováním a znazornovaním toho šíleného druhého rytmu…Ty šipky nahoru, dolů. Hezky postupně. A jak to ukazujes nejdřív na nohou. Takově maličkosti, ale člověku to děsně pomůže. Obecně sis s tím fakt vyhrál… Jak tam máš i ty obrázky ruky, hezká čísla, hezky snadno se podle toho učí akordy. Nikde jsem neviděla na internetu něco podobného. Tak nazorného, stručného a praktického. Je to hlavně i vtipné a skvěle sestříhané. A hezky se vás poslouchá. Hezky mluvíte. I ta holčina… Tak uvolněná… Mám z vás obou pocit, že ta kamera tam kolikrát ani není. Což je super. To se mi líbí. A ten formát, že ta holčina si vše zkusí, jak přesně jí ty řekneš, a my ostatní hned vidíme, jak je to proveditelný u někoho, kdo to nikdy nedělal… to je paráda.”

Kuba N.

“Super, děkuji. Mám kytaru cca týden. První dva dny jsem netušil, co dělat, až sem narazil na tvoje videa a je to pecka! “Táta koupil slona” mě naučil rytmus během dvou minut. A teď zkouším hlavně Bláznovu ukolebavku, díky tobě mě to baví. Super nápad se slečnou!”

Martin T.

“Ahoj, pozreli sme si prvé video a je to super. Páčil sa nám formát akým to bolo urobené, že si len nevysvetľoval čo má ako byť ako je to vo väčšine tutoriálov, ale že aj tam bola interakcia medzi tebou a Míšou, osobne nám to vyhovuje viacej. Je fajn že Míša je začiatočník, keďže sme obaja začiatočníci tak vidíme struggle aj progress niekoho ako my. Momentálne cvičíme akordy Em a D ako aj slona, a za týždeň by sme si pozreli diel dva. Priateľku aj mňa to veľmi zaujalo tak máme záujem aj o ďalšie diely.”

o lektorovi

Peťan Kočiš, vystudovaný biomedicínský inženýr, se od útlých let věnuje převážně své největší vášni – hudbě. Na kytaru hrál ve 4 kapelách, vystupoval na všech kontinentech kromě Antarktidy a během koronavirové pauzy se konečně pustil do předávání svého know-how online. Nebyl by to on, kdyby to nepojal zatraceně originálně.

Chci se do prázdnin naučit na kytaru!

3590,-

890,-

Akce platí do 30. 6. 2022