fbpx

Online kurz kytary pro rodiče

Hrajte Dětem Ještě Dnes

2 590,-

Je těžké hrát dětem?

Pokud vás někdy napadne, že na to nemáte, nebo že vám někdo ubral na talentu. A pokud si myslíte, že už je pozdě.

Zvládám jednoduché písničky.

Hudba hraje klíčovou roli v emocionálním, intelektuálním a sociálním vývoji dítěte. Když rodič hraje před svými dětmi, poskytuje jim smyslovou stimulaci a podporuje jejich kreativitu a fantazii. Současně se rozvíjí jemná motorika, paměť a koncentrace dítěte. Hudba také podporuje emoční vývoj, dítě se učí vyjadřovat své city a nálady.

Je možné, že jste se již někdy pokoušeli o hraní a zjistili, že to není tak snadné, jak se zdá. Možná jste ale také ještě neobjevili, že k úspěchu v hraní je potřeba mnohem méně, než si myslíte. 

Umím synovi zahrát před spaním.

Prokletí většiny učitelů je, že toho po vás chtějí příliš. Ideální by při tom bylo, naučit se jen to podstatné, co zvládnete za několik dní. Dobrá zpráva je, že dětské písničky se naučí i lidé, kteří o sobě tvrdí, že nemají hudební sluch. 

Jak jsem se naučila hrát v dospělolsti

Měla jsem plné ruce práce – vaření, úklid, utěšování malého, ale všimla jsem si něčeho úžasného. Když mé dítě slyší hudbu, zpozorní a jeho neklid nahradí klid. 


Neuměla jsem na nic hrát, ale nechtěla jsem neustále pouštět hudbu z mobilu nebo rádia. Nerada bych z něj vychovala závislíka na technologiích. Navíc jsem chtěla, aby hudba, kterou poslouchá, byla příjemná. Ne jako dnešní ukřičené styly. 

Rozhodla jsem se pro ztřeštěný nápad, že se zkusím naučit na kytaru. Chvíli jsem věnovala průzkumu trhu a rozhodla jsem se pro online kurz. Je navržený přímo pro rodiče a učíte se doma.

 

První den jsem si nastudovala první akord a každý den jsem si našla pár minut, abych si procvičila to, co jsem se naučila. A věřte mi, přes všechny starosti a úkoly, které maminka má, to bylo to nejlepší rozhodnutí. 

 

Teď po pár týdnech, když hraju, můj malý posluchač mě sleduje s otevřenýma očima a úsměvem na tváři – a to je ten nejlepší pocit na světě, který by si měla dopřát každá maminka. 

Kurz podpruje pediatrická komora.

Jak na to?

· Učíte se 30 minut denně
· Zahrajete si 24 písniček
Za 10 minut od začátku kurzu si zahrajete svoji první písničku a každá další píseň půjde ještě rychleji. A nebojte se, pokud to bude Vaše poprvé - předchozí zkušenosti nejsou potřeba. Jediné, co potřebujete ke startu, je kytara, ať už jakákoliv.
Pro ty, kteří neměli možnost se to naučit v dětství.

Hrajte dětem ještě dnes!

Veronika Peterková, maminka na mateřské

Úžasný způsob, jak spojit rodinu a hudbu!

 

Ahoj všem! Jsem maminka dvou roztomilých ratolestí ve věku 3 a 5 let a ráda bych se s vámi podělila o svou zkušenost s online kurzem kytary Hrajte dětem ještě dnes. Musím se přiznat, že jsem nikdy nebyla hudebně nadaná a hrát na kytaru mi přišlo jako nemožný úkol. Nicméně, když jsem objevila tento kurz, rozhodla jsem se to zkusit.

 

Byla jsem mile překvapena tím, jak snadno a rychle mne kurz naučil základy hry na kytaru. Lekce jsou srozumitelné, strukturované a poutavé i pro naprosté začátečníky. Navíc, všechny písničky jsou zaměřené právě na dětské posluchače – což bylo pro mne ideální.

 

Díky tomuto kurzu se večery u nás doma proměnily v krásné chvíle plné hudby a radosti. Moje děti si zamilovaly momenty, kdy společně zpíváme a hrajeme. Je úžasné vidět, jak hudba obohacuje naši rodinnou atmosféru a posiluje pouto mezi námi.

 

Ráda bych poděkovala tvůrcům kurzu “Hrajte dětem ještě dnes” za to, že mi umožnili naučit se hrát na kytaru a spojit tak svou rodinu s hudbou. Tento kurz bych jednoznačně doporučila všem rodičům, kteří chtějí zpestřit život svých dětí a současně se sami naučit něco nového. Je to skvělý způsob, jak strávit čas s vašimi nejbližšími a užít si společné chvíle plné radosti, smíchu a písniček.

Ludmila Matesson – učitelka na ZŠ

Děti to milují a já taky!

 

Jsem učitelka prvňáčků a vždy jsem toužila umět hrát na kytaru, abych mohla svým žákům přinést radost z hudby. Když jsem objevila online kurz Hrajte dětem ještě dnes, rozhodla jsem se jej vyzkoušet a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem pro sebe i své žáky učinila.

 

Kurz je skvěle strukturovaný a velmi snadno srozumitelný. Lekce jsou přehledné, postupné a plné užitečných tipů pro začínající kytaristy. Co mi na kurzu nejvíc imponuje, je jeho zaměření na písničky pro děti – to byl hlavní důvod, proč jsem si ho vybrala.

 

Díky “Hrajte dětem ještě dnes” se mi podařilo rychle zdokonalit své dovednosti na kytaru a naučit se spoustu písniček, které mé malé žáky nadchnou. Společně teď často zpíváme ve škole a děti to opravdu milují! Je vidět, jak jim hudba pomáhá rozvíjet jejich sociální dovednosti, tvořivost a radost z učení.

 

Když jsem měla nějaký problém nebo otázku, byl tým kurzu vždy připraven mi pomoci a podpořit mě. Velice oceňuji jejich vstřícnost a profesionální přístup.

 

Doporučuji “Hrajte dětem ještě dnes” všem učitelům, rodičům i dalším zájemcům, kteří si chtějí osvojit hru na kytaru s důrazem na písničky pro děti. Tento kurz mi pomohl splnit svůj sen a přinést radost z hudby mé třídě prvňáčků.

Marek Suk, marketingový expert

Láska k hudbě předána z generace na generaci

Jsem opravdu vděčný, že jsem narazil na online kurz kytary Hrajte dětem ještě dnes. Jako novopečený tatínek jsem se rozhodl naučit se hrát na kytaru, abych mohl své malé dceři představit krásu hudby a rozvíjet její hudební dovednosti od útlého věku, stejně jako to udělal můj otec pro mne. Přestože jsem neměl žádné předchozí zkušenosti s hraním na kytaru, tento kurz mi dal všechny potřebné nástroje a znalosti, abych se rychle a efektivně naučil základy.

 

Autor kurzu, kterého jsem objevil na YouTube, je velmi talentovaný a zkušený kytarista s citem pro pedagogiku. Jeho metodika výuky je jednoduchá, srozumitelná a přístupná i pro začínající hráče. V každém videu názorně ukazuje techniky prstokladu, akordy a strumming patterns tak, aby byly snadno pochopitelné.

 

Kurz obsahuje širokou škálu písniček pro děti, díky čemuž jsem mohl své dceři zahrát různorodý repertoár, který ji bavil a motivoval k poslechu i zpěvu. Co oceňuji nejvíc, je fakt, že kurz nejen učí správné techniky a dovednosti, ale také zdůrazňuje význam emocionálního propojení s dítětem prostřednictvím hudby.

 

Díky tomuto kurzu se moji dceři otevřel celý nový svět hudby a já jsem získal neocenitelné chvilky strávené se svou prvorozenou při zábavné činnosti. Myslím si, že tento kurz je skvělou investicí pro každého rodiče, který chce rozšířit hudební obzory svých dětí a sdílet s nimi radost ze společného muzicírování.

Bonus: Zpěvník Zpívání dětem s Peťanem

Zpěvník Zpívání dětem s Peťanem je ideální doplněk ke kytarovému kurzu. Přináší ve formátu .pdf všech 24 nejoblíbenějších dětských písniček, které si můžete okamžitě stáhnout do mobilu či tabletu a mít tak po ruce vždy a všude.

Každá písnička ve zpěvníku je opatřena akordy pro snadné hraní.

1. Halí belí
2. Bejvávalo dobře
3. Červená se line záře
4. Jedna dvě, Honza jde
5. Pec nám spadla
6. Skákal pes
7. Prší, prší
8. Ach synku, synku

…a mnoho dalších!

Limitovaný bonus: Přístup do facebookové komunity

Co získáte ve facebookové skupině?

1. Možnost ptát se na cokoliv ohledně hry na kytaru, techniky či teorie. Naše komunita je plná zkušených kytaristů, kteří rádi poradí a pomohou Vám najít řešení.

2. Sdílet svá videa, ve kterých hrajete, a získat konstruktivní zpětnou vazbu od ostatních členů i lektorů. Je to skvělý způsob, jak sledovat svůj pokrok a zdokonalovat se díky radám od ostatních.

3. Těšit se z přátelského a podpůrného prostředí, ve kterém můžete sdílet své úspěchy i potíže s ostatními nadšenci pro hudbu.

4. Být součástí naší kytarové komunity, která prošla stejnými kurzy jako Vy, což znamená, že budete mít spoustu společných témat a zkušeností.

Kurzem vás provede

V kurzu vás bude provázet hudebník, skladatel a producent Petr Kočiš. Peťan působil přes 15 let v různých kapelách, a také jako sólový umělec. Jeho přístup k výuce, který je zaměřený na to, aby vás hudba bavila a zároveň to bylo jednoduché. Přesvědčení, že hudbu je možné začít hrát v jakémkoliv věku, přetavil do kurzu, který je určený rodičům. Chápe, že rodiče jsou zaneprázdněni, a tak kurz navrhl tak, aby se jednoduše začlenil do jejich každodenního života a během pár minut denně dal možnost se naučit jednoduše hrát. 

Správný rodič hraje

Správná máma (-:

Staňte se správnou mámou, kterou bude obdivovat nejen vaše rodina, ale také všichni vaši přátelé. Správná máma zvládá vše na jedničku, ať už jde o péči o děti, práci a dokonce i hraní na kytaru. Přidejte kytaru ke svým dovednostem a ukažte svým dětem, jak jste šikovná. Pořád ještě si neveříte, že by to mohlo jít? Neztrácejte dále čas.   

SUPER táta (-;

Stát se dobrým tátou znamená přijmout dobrodružství, která přicházejí s rodičovstvím. Představte si, že u ohněvyjmete kytaru a zahrajete jejich oblíbené písničky. Představte si, jak se jejich oči rozzáří. Nejenže získáte novou dovednost, ale také vytvoříte nezapomenutelné vzpomínky pro celou rodinu. Stát se správným tátou je na dosah ruky.

Začněte hrát dětem!

2 590,-

Jakmile dokončíte svůj nákup, do 10 minut od uhrazení vám dorazí e-mailem přístupové údaje. Kurz je plně online, nemusíte být nikde na čas. Navíc s nákupem získáváte tři celé dny na to, abyste si kurz vyzkoušeli.

Často kladené otázky

Po zakoupení kurzu získáte přihlašovací údaje, které vám otevřou přístup k videím. Ty si pustíte odkudkoliv podobně jako např. na Youtube. Potřebujete k tomu pouze internet.

Přístup máte na doživotí.

Písničky z kurzu jsou ideální pro děti ve věku 0 – 12 let.

Kurz je doporučován maminkám, tatínkům, učitelkám, vychovatelkám a vedoucím kroužků a táborů.

Ano. Kurz je kompletně online a je funkční na mobilu, tabletu, notebooku i stolním počítači.

Videa stahovat nelze, můžete si však stáhnout pdf zpěvník Zpíváme dětem s Peťanem. Z něj můžete hrát i mimo připojení k internetu. 

Potřebujete pouze jakoukoliv šestistrunnou kytaru. Může být akustická i elektrická. 

Od momentu zakoupení kurzu máte tři dny na vyzkoušení. Za tuto dobu zjistíte, jestli jste zvolili správně. Pokud ne, stačí nám napsat.

Peťan je pravák a tedy učí hrát praváky. Pokud jste levák, můžete se naučit hrát stylem pro praváky. Kurz pro leváky plánujeme.

Než vám odrostou.
© Peťanovy kurzy 2023

info@petanovykurzy.cz